Deputatul Daniel Suciu, către cei din PNL: Ce mai inventați, de câte ori vă mai răzgândiți? Iar v-ați sucit și veniți cu Siegfried. Mama ei de seriozitate!
„Ce mai inventați, de câte ori vă mai răzgândiți?
La început ne-ați spus să luăm guvernarea noi că mergeți în opoziție, apoi ați vrut guvern tehnocrat, dar pe care nu l-ați votat, apoi ați vrut guvern politic dar tot nu l-ați votat, apoi ne-ați spus iar să ne asumăm, o facem dar iar v-ați sucit și veniți cu Siegfried.
Mama ei de seriozitate!”, a transmis pe pagina sa de socializare, deputatul PSD Bistrița-Năsăud, Daniel Suciu.