La Mulți Ani, primarului orașului Sângeorz-Băi, Cătălin Bota!
Astăzi este o zi specială pentru primarul orașului Sângeorz-Băi, Cătălin Bota, care își sărbătorește ziua de naștere.
Cu această ocazie, îi transmitem sincere urări de sănătate, putere de muncă și împliniri atât în plan personal, cât și profesional.
Fie ca proiectele dedicate dezvoltării orașului să se concretizeze cu succes, iar comunitatea pe care o conduce să se bucure de cât mai multe investiții și realizări.
Îi dorim mulți ani fericiți, inspirație în activitatea administrativă și aceeași determinare în slujba cetățenilor din Sângeorz-Băi.
– Redacția ȘtiriBN –