PSD Bistrița: După ce și-a măcelărit colegii ca să fie președinte pe județ la PNL, țuști, acum Robert Sighiartău se întoarce la capitală

PSD Bistrița: După ce și-a măcelărit colegii ca să fie președinte pe județ la PNL, țuști, acum Robert Sighiartău se întoarce la capitală

Organizația Municipală a PSD Bistrița, condusă de deputatul Daniel Suciu, a transmis un nou atac la adresa deputatului liberal Robert Sighiartău, proaspăt ales secretar general al PNL

„Câng gargara nu ține de rezultate! După ce și-a măcelărit colegii ca să fie președinte pe județ la PNL, țuști, acum se întoarce la capitală. E și normal, bistrițenii l-au trimis la plimbare de atâtea ori.”, a scris PSD Bistrița pe pagina de Facrbook.

Screenshot

Articole ce te-ar putea interesa